Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca

CRH Ciment (Romania) cauta candidati pentru postul de Operator Statie Betoane din Cluj.

Sarcini si responsabilitati:
-Productie beton, respectand programul zilnic de livrari primit de la Seful de Statie
-Verifica existenta retetelor pentru produsele din comanda primita
-Primeste retetele de fabricatie de la Laborator si le introduce in sistem
-Intocmeste avizul de expeditie si il inmaneaza conducatorului mijlocului de transport
-Furnizeaza persoanelor in drept informatiile referitoare la activitatea instalatiei
-Participa la verificarile tehnice zilnice si la intretinerea instalatiei conform registrului de mentenanata
-Efectueaza curatarea utilajelor la terminarea programului de lucru

Educatie
-Studii medii de specialitate, dar se considera un avantaj daca este absolvent de studii superioare

Experienta relevanta
-experienta relevanta in domeniu reprezinta un avantaj

Cunostinte si abilitati
-Abilitati tehnice
-Abilitati de comunicare
-Abilitati de organizare
-Abilitati foarte bune de lucru in echipa
-Capacitate de analiza
-Gandire structurata
-Cunostinte operare PC (Windows)

Atitudini si valori
-Integritate si onestitate
-Rigurozitate profesionala
-Cultura SSM
-Accent pe control
-Autonomie