Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Oradea

  • Peste 1 an experiență în Controlul calitatii, Inginerie, Personal calificat, Productie, Specialisti / Tehnicieni

Candidatul ideal

Sa aibe minim un an experienta in domeniu.

Descrierea jobului

Produce beton, respectand programul zilnic de livrari primit de la Seful de Statie.
Verifica existenta in calculatorul statiei a retetelor pentru produsele din comanda primita.
In cazul produselor noi il informeaza pe Seful de Statie.
Primeste retetele de fabricatie de la Laborator si le introduce in calculator.
Intocmeste avizul de expeditie si il inmaneaza conducatorului mijlocului de transport.
Furnizeaza persoanelor in drept informatiile referitoare la activitatea instalatiei.
Identifica existenta problemelor, incearca sa rezolve aceste probleme si daca este cazul solicita sprijinul sefului ierarhic.
Realizeaza sarcinile si obiectivele stabilite de seful ierarhic, in limitele ariei sale de competenta.
Participa la verificarile tehnice zilnice si la intretinerea instalatiei conform registrului de mentenanata.
Efectueaza curatirea utilajelor la terminarea programului de lucru.
Informeaza imediat Seful de Statie in cazul aparitiei unei anomalii in functionarea statiei.

Descrierea companiei

Societate comerciala.