Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Operator selectie finala ( control vizual )

Descriere post:

  • Preluarea pieselor din stoc, transportarea pieselor pentru masuratorile de calitate
  • Verificarea desenului de inspectie
  • Inspectarea pieselor cu Lupa 100% si separarea peiselor OK de NOK
  • Singularizarea/depanelarea si pre-impachetarea pieselor (conform instructiunilor de lucru )
  • Transportarea pieselor spre zona de impachetare
  • Impachetarea pieselor cu masina de vaacum si impachetarea finala a acestora
  • Verificarea calitatii ambalajelor
  • Transportarea pieselor in zona de verificare calitate
  • Completarea rapoartelor zilnice
  • Efectuarea mentenantei de nivel 1

Cerinte:

  • Absolvent liceu sau scoala profesionala
  • Cunostinte medii de operare PC
  • Persoana organizata, responsabila, metodica si atenta la detalii;
  • Cunostinte IPC;
  • Experienta in Inspectie Vizuala
  • Bune abilitati de comunicare
  • Spirit de echipa

Beneficii :

  • Pachet salarial motivant
  • Bonus lunar/ bonus de sarbatori/ al 13-lea salar
  • Ore suplimentare 200%
  • Bonuri de masa ( 15 RON )
  • Asigurare privata de sanatate
  • Transport asigurat
  • Mediu de lucru placut intr-o companie multinationala