Operator Sala de Jocuri - LUCKY BET

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Craiova

Se recruteaza si din

Craiova

Candidatul ideal

Angajam personal tanar si dinamic cu/fara studii superioare terminate.

Candidata ideala va trebui sa corespunda urmatoarelor criterii:
- Disponibilitate program flexibil: 12/24 SI 12/48
- Aptitudini aritmetice si de calcul numeric
- Structura logica
- Persoana disciplinata, dedicata, responsabila
- Bune abilitati comunicare cu oamenii, calm si stapanire de sine;
- Prezenta placuta si optimista

Descrierea jobului
Principalele Sarcini, atributii si responsabilitati sunt:

- Deserveste in mod calitativ clientii si supravegheaza sala de jocuri;
- Prezinta clientilor modul de functionare al aparatelor si explica regulile de joc;
- Efectueaza operatiunile de plati si incasari de la si catre clienti;
- Raporteaza sefului ierarhic neregulile aparute in sala de jocuri;

- Intocmeste actele necesare pentru evidenta casieriei;
- Respecta regulile de primire, evidenţă, păstrare si eliberare a sumelor de bani;
- Efectueaza operatiunile de plati si incasari;

Beneficii:

Salarizare deosebita
Program flexibil 12/24 SI 12/48
Training
Bonusuri lunare
Mediu de lucru deosebit

Descrierea companiei Companie de renume in domeniul jocurilor de noroc.