Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Șoseaua Industrială, Constanța

Se recruteaza si din

Constanța, Călărași, Tulcea

Descrierea postului

-operarea si exploatarea robotilor industriali respectiv indoire Abkant in conformitate cu fisierele de indoire a pieselor, in programul specific utilajului
- cunoastere programe gen autocad

Responsabilitati
-cunoastere programe autocad si corel draw
-realizeaza fisiere de indoire specifice softului utilajului
-pregatirea pieselor, indoirea calitativa a pieselor prin verificarea fisierelor si a utilitatii ulterioare
-depozitarea corespunzatoare a produselor precum si predarea catre departamentele anexe respectand procedurile interne

Cerinte
- Studii medii sau superioare;
- Cunostinte tehnice;
- Abilitati de comunicare pentru asistenta in productie;
-indemanare, acuitate vizuala, ordonat, harnic, flexibilitate
-disponibilitate program prelungit
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Creativitate, initiativa, responsabilitate si deschidere la nou, nevoia permenenta de a evolua

Beneficii Oferite
- Dezvoltarea carierei intr-o companie producatoare de materiale publicitare de mici si mari dimensiuni cu experienta de 19 ani pe piata;
-salariu atractiv cu perioada initiala de proba
- Traininguri specializate, in cadrul companiei;
- Bonuri de masa;