Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov; București

Responsabilităţi

Tratarea şi soluţionarea tuturor solicitărilor clienţilor externi şi interni, conform procedurilor şi instrucţiunilor în vigoare;
Comunicarea eficienta cu clientii interni si externi astfel incat activitatea sa aiba impact pozitiv;
Tratarea cu responsabilitate a tuturor solicitarilor si reclamatiilor clientilor externi respectand termenii legali;
Îndeplinirea obiectivelor cantitative şi calitative stabilite;
Identificarea şi promovarea soluţiilor de finanţare şi a produselor adiţionale potrivite clienţilor.

Cerinţe

Studii medii absolvite cu diplomă de bacalaureat;
Operare PC: Word şi Excel;
Abilităţi de comunicare;
Abilităţi de organizare;
Abilităţi de vânzare şi negociere;
Proactivitate;
Orientare spre client;
Orientare spre rezultate.

Beneficii:

- Sesiuni de training specializate pentru cunoasterea procedurilor de lucru;
- Tichete de masa;
- Bonusuri in functie de atingerea target-ului;
- Abonament medical la o clinica privata;
- Reduceri la salile de sport partenere;
- Un mediu de lucru placut cu multe oportunitati de dezvoltare profesionala in domeniul financiar bancar;
- Posibilitatea de a lucra in cadrul unei multinationale cu o cultura organizationala orientata catre client.

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile dumneavoastra salariale?