Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Curatatoria AQUA FRIENDLY DRY-CLEANING
Ne marim echipa!
Cautam persoane active, cu spirit de echipa si dornici sa invete mereu ceva nou!

Zona Baneasa-Feeria

Responsabilitati:
Primeste clientii care intra in punctul de lucru si preia comanda acestora, o inregistreaza si verifica produsele.
Informeaza la cel mai inalt standard clientul, privind procedurile si serviciile companiei. Raspunde cu promptitudine intrebarilor clientului privind serviciile de curatatorie-spalatorie pe care compania le ofera.
Organizeaza produsele in ordine, tinand cont de comenzi.
Preda comenzile clientilor in momentul in care acestia vin pentru ridicare.

Candidatul ideal:
Persoana prezentabila, serioasa si energica

Studii absolvite: medii (Bacalaureat)

Cunostinte de calculator - Word, Excel, Internet
Abilitati de comunicare si relationare cu clientii.
Cunostinte de limba engleza - nivel mediu
Abilitati de comunicare si atentie distributiva

Beneficii:
Pachet salarial atractiv.
Conditii foarte bune de munca
Instruire profesionala - Cursuri gratuite
Contract de munca
Bonusuri si prime lunare
Daca Indeplinesti aceste cerinte si iti doresti sa te alaturi echipei noastre, atunci esti candidatul pe care il cautam!
Te asteptam la interviu!