Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Descrierea postului :

- operarea echipamentelor de print de mici și mari dimensiuni, indoor și outdoor;

- colaborarea cu Departamentul de Grafica in vederea preluarii si executarii comenzilor de productie ;

- operatiuni de mentenanta periodica specifice fiecarui sistem de imprimare ;

- verificarea permanenta a stocurilor de materiale si gestionarea eficienta a acestuia ;

- realizarea cererilor de productie și transmiterea acestora furnizorilor ;

- verificarea comenzilor din punct de vedere calitativ și cantitativ ;

Cerinte :

- experienta anterioara intr-un atelier de productie publicitara ;

- capacitate buna de organizare, planificare si gestionare a activitatilor ;

- Initiativa, atitudine pozitiva si orientarea spre rezultate ;

- respectarea termenelor de productie interne , atentie la detaliile calitative ;

- abilitati de operare PC , cunoasterea programelor de print si grafica reprezinta un avantaj ;

Ce oferim:

- mediu de lucru relaxant, echipa tanara, dinamica ;

- pachet salarial atractiv in functie de experienta ;

- colaborare pe termen lung ;