Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Ploiești

Candidatul ideal

•Studii medii
•Minim 2 ani in activitatea de productie, industia auto (optional)
•Cunostinte tehnice
•Utilizare PC / SAP
•Opereze conform standardelor de lucru
•Dorinta de invatare, implicare
•Capacitate de a lucra la norma, standardizat, operatii repetitive

Descrierea jobului

- Opereaza echipamentele tehnice de pe liniile de productie in vederea realizarii de produse, in conditii de siguranta si securitate a muncii respectand cerintele de calitate si cantitate
-Executa toti pasii de productie, in ordinea descrisa in standardul de operare (SOS) aprobat si valabil, in vederea realizarii produselor, conform fazelor de lucru;
-Raspunde de realizarea planului de productie (respectare timpi normati in SOS) conform planificarilor zilnice;
-Manifesta atentie deosebita in manuirea si utilizarea materialelor si echipamentelor pe care le are in primire pentru a evita avarierea, distrugerea sau pierderea lor;