Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Responsabilitati:

- Asamblare manuala, testare, verificare componente.
- Respectarea instructiunilor de lucru.
- Atingerea normelor de productie impuse.

Cerinte

- Minim 8 clase
- Disponibilitate de lucru in 2/3/4 schimburi
- Experienţă de lucru în producţie (constituie avantaj)
- Calificari necesare in domeniul mecanic - lacatus mecanic, electromecanic,etc.
- Indemânare, atenţie şi precizie în desfăşurarea activităţii

Oferta (bonusuri, beneficii)
- Pachet salarial motivant

- prima lunara de performanta

- 15% spor de 4 schimburi

- Prima Pasti/Craciun

- Al 13-lea salariu
- Tichete de masa 15 lei
- Spor pentru ore suplimentare
- Transport gratuit asigurat pe urmatoarele rute:

Resita - Bocsa - Ghertenis - Gataia
Moravita - Stamora Germana - Denta - Deta - Voiteni - Jebel - Padureni
Foeni - Iohanisfeld - Otelec - Pustinis - Uivar - Sanmartinu Maghiar - Sanmartinu Sarbesc - Peciu Nou
Toager - Giera - Livezile - Banloc
Macedonia - Petroman - Ghilad - Ciacova - Obad
Ofsenita - Banloc
Liebling - Conacu Iosif
Giulvaz