Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Eltronis este singura companie privata din Romania specializata exclusiv pe producerea de etichete pentru aplicatii speciale si de securitate.

De ce sa alegi Eltronis? Pentru ca suntem o echipa tanara, unita, oferim stabilitate si conditii de munca la nivel occidental, training permanent si rasplatim performantele individuale si ale echipei!

In prezent avem disponibil postul de operator productie tipografie.

Cerinte:
- prezinta avantaj canditatii cu experienta ca operatori pe echipamente cu comanda numerica sau cu experienta in tipografii;
- cunostinte medii de operare PC;
- limba engleza la nivel incepator/ mediu;
- autodidact, capabil sa asimileze informatii pe parcursul fluxului de productie;
- rezistenta fizica si stare de sanatate foarte buna (fara probleme majore), rezistenta la stres, abilitatea de a manipula greutati de maxim 15 kg neasistat;
- aptitudini mecanice bune, indemanare si dexteritate manuala, atentie la detalii, abilitatea de a distinge culorile;
- cunostinte tehnice si matematice de baza;
- abilitatea de a urma instructiuni detaliate privind procedurile interne ale companiei;
- persoana ambitioasa, dornica de autoperfectionare;
- disponibilitatea de a lucra in 2 schimburi.

Responsabilitatile postului:
- urmeaza intocmai instructiunile detaliate de lucru in cadrul departamentului de productie;
- opereaza echipamentele din cadrul companiei: tipar, inspectie, finisare, tipar digital, stantare digitala;
- pregateste in avans materia prima, sculele si consumabilele pentru fiecare comanda;
- realizeaza activitati de mentenanta ale echipamentelor;
- verifica in permanenta calitatea lucrarilor pe tot parcursul fluxului tehnologic;
- pastreaza curatenia la locul de munca.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- mediu de lucru la nivel occidental;
- training permanent pe procesul de productie;
- pachet salarial motivant;
- recompensarea performantei;
- asigurarea transportului.