Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Chișoda

Descriere post :
• Indeplinirea activitatilor pentru desfasurare procesului de productie conform planificarii;
• Respectarea instructiunilor si procedurilor de lucru, a standardelor de calitate si de productivitate
• Receptionarea, verificarea materiei prime si aranjarea la nivel de departament
• Participarea la demararea si oprirea linilor de productie si a echipamentelor anexe sub controlul Team Leader-ilor •
• Respectarea parametrilor de climatizare din sectia de productie ( umiditate si temperatura )

Cerinte :
• Absolvent liceu sau scoala profesionala
• Cunostinte medii de operare calculator
• Persoana organizata, serioasa, dinamica si proactiva
• Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa
• Punctualitate si eficienta
• Experienta de munca ca operator productie constituie avantaj

Beneficii :
• Salariu motivant
• Bonus lunar 450 lei brut (productivitate, calitate, disciplina, 5S)
• Bonus performanta (13 salar)
• Bonus Craciun (50% salar)
• Bonuri de masa (15 lei)
• Ore suplimentare platite 200%
• Asigurare medicala
• Transport asigurat
• Mediu de lucru placut intr-o companie multinationala