Acest job nu mai este activ.

Operator productie

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Responsabilitati:

  • Controlul produselor din punct de vedere calitativ
  • Inspectarea pieselor cu Lupa 100%
  • Respingerea pieselor care nu îndeplinesc standardele de calitate

Cerinte:

  • Absolvent liceu sau scoala profesionala
  • Cunostinte medii de operare PC
  • Nu este necesara experienta in domeniu, formarea va fi facuta la locul de munca
  • Suntem in cautarea unei persoane responsabile, atenta la detalii, dornica de a invata lucruri noi, cu atentie la detalii
  • Experienta pe un post similar sau in productie reprezinta un avantaj
  • Disponibilitate pentru program in 3 schimburi

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant
  • Bonus lunar/ bonus de sarbatori/ al 13-lea salar
  • Ore suplimentare 200%
  • Bonuri de masa ( 15 RON )
  • Asigurare privata de sanatate
  • Transport asigurat
  • Mediu de lucru placut intr-o companie multinational