Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Operator Productie

Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Posturi disponibile
7

Companie: Multinațională specializată în domeniul producției de ambalaje in  localitatea Ghimbav,  jud Brașov angajeaza Operatori Productie / Operator Musa /Stivuitorist & Electromecanic.

Program: 3 schimburi

Contract: CIM direct cu angajatorul, nedeterminat + 3 luni perioadă de probă

Beneficii:

    • Salarizare difera in functie de pozitie si în funcție de experiență
    • Tichetele de masă sunt de 15 RON/zi
    • Spor de noapte 25%
    • Bonus de performanță 25% acordat trimestrial
    • Transport asigurat
    • Asigurare medicală privată

>  Cerințe:

    • Studii: minim 8 clase
    • Experiență în producție (minim 3 luni)
    • Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi

>  Responsabilități:

    • Responsabil de procesul de producție ambalaje