Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

germană

Adresa/ adresele jobului

Strada Petőfi Sándor, Dumbrăvița

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica? Esti comunicativ, optimist, dornic sa te dezvolti professional?

Candidatul ideal
Absolvent studii superioare
Limba engleza- nivel intemediar sau avansat
Alte limbi straine (germana, spaniola etc.) - contituie avantaj
Bune cunostinte de operare calculator
Cunostinte minime de citire a unei facturi
Rapiditate si acuratete in introducerea de date
Abilitati de comunicare, cooperare si spirit de echipa
Adaptabilitate si flexibilitate

Descrierea postului
Procesarea comenzilor, respectiv a facturilor primite de la filialele din Europa: IT, DE, CH, GB, IE, ES/PT
Centralizarea comenzilor, respectiv a facturilor de achizitii sosite de la filialele din Europa
Scanare facturi
Impartirea pe categorii de costuri/conturi
Verificarea datelor introduse si asigurarea corectitudinii lor
Utilizare email Outlook, Lotus Note, Intranet link etc.
Corespondenta cu departamentele similare din celalalte filiale
Arhivarea datelor

Beneficii
Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante
Mediu de lucru placut, echipa tanara si dinamica

Sediul este in Dumbravita, Judet Timis, se ajunge cu mijloc de transport in comun M14. Programul de lucru este de L-V.