Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Descrierea postului:

  • Lucreaza în conformitate cu normele de sănătate și securitate la locul de muncă și cu echipamente de protecție personală;
  • Asigura transportul mecanismelor sau dispozitivelor necesare pentru producerea pieselor din stoc în zona de producție;
  • Asigura transportul mecanismelor sau dispozitivelor din zona de producție în zona de stocare;
  • Asigura descărcarea în siguranță a materiilor prime în zonele de stocare definite;
  • Livreaza uneltele defecte cu "Ordinul de reparare a uneltelor" în zona de productie;
  • Lucreaza în colaborare cu departamentul de mentenanta pentru întreținerea periodică a macaralei;
  • Transmite colegului de tura problemele care fac obiectul sarcinilor sale de lucru;
  • Asigura intreținerea preventivă a macaralei;
  • Comunica supraveghetorului informațiile, rapoartele, evoluțiile și problemele apărute.

Beneficii:

  • Salariu de bază brut 2800 lei;
  • 25% spor ore de noapte;
  • Plata orelor suplimentare 175%;
  • Tichete de masă: 15 lei pe zi;
  • Primă anuala (Vacanță, Crăciun, Paștelui;
  • Bonus aniversare 5 anilei;
  • Transport gratuit.

Cerințe:

  • Nivelul de educație preferabil absolvent al liceului;
  • Atestat de macaragiu (ISCIR);
  • Experiență de 2 ani în aceeași poziție;
  • Disponibilitate de lucru pe 3