Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 750 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara, sa lucrezi intr-un mediu placut si motivant? Atunci asteptam sa aplici pentru postul de consultant/a - operator pc -ASISTENT MANAGER si sa te alaturi echipei noastre.

Ca angajat al firmei noastre ai urmatoarele responsabilitati:

Operator PC - Asistent Manager

- Cunosti limba Engleza scris/vorbit la nivel avansat

-Capacitatea de a lua decizi in lipsa managerului

-Capacitatea de a respecta termete limita

- Contactarea clientilor din SUA si Europa

- Initierea potentialilor clienti alocati, conform procedurilor si standardelor interne ale companiei

- Identificarea nevoilor clientilor prin intermediul platformei cu care lucram

- Oferirea informatiilor specifice nevoilor clientilor

- Flexibilitate, rabdare, atentie sporita la detalii.

Asteptam de la tine sa detii:

-Cunostinte pc (microsoft office)

-Cunostinte limba engleza la un nivel mediu/avansat

 -Absolvent studii superioare

- Abilitati bune de comunicare si relationare;

- Usurinta de a acumula cunostinte;

- Dinamism si seriozitate

- Abilitati si experienta organizatorica

Noi iti oferim
- salariu atractiv+ bonus
- program flexibil
- training de pregatire
- posibilitate de avansare
- lucrul intr- o echipa tanara si dinamica(- o echipa din care vei face parte inca din prima zi si impreuna cu care te vei simti acasa)

Asteptam cu interes cv-ul tau.
Persoanele selectate vor fi contactate in vederea programarii unui interviu.