Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Tunari

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Sarcini si responsabilitati

-emitere documente de insotire marfa: operatiuni de predare-primire documente;
- emitere NIR receptie marfa: operatiuni predare –primire documente;
- Prelucrare date: pregatire documente comenzi: emitere avize, scrisori de transport;
• Sã cunoascã elementele ce concurã la realizarea operaţiunilor de înregistrare și interdependenţa lor.
• Să semnaleze abaterile/neconformitatile şi să contribuie la aplicarea procedurilor de corectare.
• Să arhiveze documentele prelucrate.
Cerinţe:

• Experienţă de cel puţin 1 an pe un post similar
• Studii medii :
Curs de operator date
• Cunoștinte operare PC (Word, Excel, etc.)
• Viteza si acuratețe în tastare la preluarea informației
• Atenție la detalii
• Meticulozitate şi exactitate

Profilul psihologic:
• Compatibilitate cu valorile şi cultura organizaţiei
• Centrare pe rezultate
• Iniţiativă
• Implicare în muncă
• Dinamism
• Abilităţi de organizare
• Comunicare

Beneficii

Se negociaza la interviu.