Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

320 - 450 €

Locatie- Magazin Trainersport, Galeria Auchan Sud, Calea Sagului
Aptitudini:
- deprinderi in lucrul pe calculator (email, Excel,word,paint,browsing)
-inteligenta (gandire logica, memorie);
-corectitudine, seriozitate, rabdare
-comportament analitic,capacitati de sinteza;
- capacitate de a-si atinge obiectivele
- capacitate de planificare, organizare si control
- capacitate de a lucra echipa,

Descrierea postului:
- Preluarea comenzilor telefonice si asistenta clienti
comenzilor si confirmarea comenzilor facute online de client;
- Rezolvarea problemelor aparute in procesul de achzitie online
- Ambalarea produselor si pregatirea coletelor;
documentelor aferente trimiterii produselor.
- verificarea si actualizarea stocurilor din depozit si receptia marfii;
- pregatirea informatiilor despre produse pentru a fi introduse pe site
- introducerea produselor noi pe site-ul firmei si pe site-urile partenere si updatarea acestora;
- cresterea continutului in social media: facebook/instagram/youtube.
- aplicarea tehnicilor de fidelizare direct catre client, prin metode tehnologice
- invatarea si intelegerea domeniului de activitate si a diverselor game de produse comercializate
- orice alta activitate legata de activitatea online a fimei.

Beneficii:
- pachet salarial atractiv
- Contract incheiat pe durata nedeterminata;
- Mediu de lucru modern, dinamic;
- posibilitatea de avansare.

Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si performanta si consideri ca esti candidatul ideal, te rugam sa ne trimiti un CV (cu foto) si te contactam!