Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

2000 - 2500 €

Angajam in Olanda operatori control nedistructivi (NDT) cu experineta pe diferite proceduri (UT, MT, PT, VT, RT nivelmacar una dintre ele, vorbitori de limba engleza si posesori de permis de conducere categoria B. Data de incepere este in cel mai scurt timp de la data selectarii.
Clientii nostri se afla in mare parte in jurul orasului Rotterdam (sudul Olandei) si activeaza în domeniul inspectiei, verificarii, testarii si certificarii elementelor structurale.

Candidatul ideal:

  • Experienta în verificarea imbinarilor sudate (control nedistructiv);
  • Certificari valabile UT, MT, VT, PT, RT nivel 2 sau macar una dintre ele!
  • Permis de conducere categoria B;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
  • Disponibilitate pentru plecare cat mai rapida

Descrierea jobului

  • Examinarea nedistructiva a tevilor si imbinarilor sudate (fabrici petrochimice si rafinarii, diverse instalatii, macarale, platforme offshore, centrale electrice si poduri.);
  • Prezentarea rezultatelor si documentarea lor, in limba engleza;
  • Deplasari pe teren, la locatia/locatiile indicate de companie.

Se ofera:

- Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional.
- Asistentai in limba romana, pentru orice intrebari si nelamuriri pe timpul sederii in Olanda
- Coordonatori care va asteapta la aeroport
- Cazare avantajoasa cu camera proprie si wifi
- Cea mai avantajoasa asigurare medicala din Olanda, cu multe beneficii
- Contract de muncă olandez cu norma intreaga, pe perioada nedeterminata de timp
- Conditii de munca intr-un mediu modern si curat

Atentie! Nu percepem nici un fel de comision sau taxe!

Va asteptam sa aplicati cu drag!

NDT opeartor