Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Strada Henri Coandă, Sibiu

Candidatul ideal

• Experienta si cunostinte de prelucrari prin aschiere;
• Cunostinte desen tehnic si tolerante;
• Calificare operator MUCN, prelucrator prin aschiere
• Constituie un avantaj experienta de operare si programare masini cu comanda numerica;
• Disponibilitate de lucru in ture.

Descrierea jobului

Realizarea lucrarilor de prelucrare prin aschiere prin diverse procedee de aschiere, pentru obtinerea unei game variate de produse, folosind utilajele si echipamentele specifice tehnologiei de prelucrare prin aschiere indicate in documentatia tehnologica.

Descrierea companiei

thyssenkrupp Bilstein . este o prestigioasa companie multinationala cu renume mondial. Marca Bilstein este de multi ani sinonima cu calitatea si performanta in domeniul amortizoarelor auto. De la echipe de competitii in sporturile cu motor, la firme specializate in tuning si pana la cei mai renumiti constructori de autovehicule, precum BMW, Ferrari, General Motors, Jaguar, Maserati, Mercedes, Porsche, Subaru, tehnologia si capacitatea de inovatie a Bilstein este folosita si apreciata pe toate meridianele globului.