Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Operator Măsură

Locație: Iasi

Cunostințe:

  • Studii medii tehnice sau economice
  • Experienţă de minimum 1 an ca operator introducere și validare date, preferabil în domeniul energetic
  • Cunoștințe avansate de Excel
  • Cunoştinţe generale în domeniul măsurării energiei electrice

Descrierea jobului:

  • Gestionează activitatea de predare - primire a contoarelor și sigiliilor
  • Gestionează documentele de lucru întocmite în teren
  • Colaborează cu șeful de centru la pregatirea și comunicarea planurilor zilnice de lucru pentru electricieni
  • Asigură alături de coordonator prin intermediul aplicatiei soft, managementul ordinelor de serviciu
  • Gestionează și arhivează documentele în cadrul centrului

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv
  • Bonusuri pentru performanță
  • Beneficii non-financiare: certificari, training, etc.
  • Atmosferă benefică dezvoltării profesionale și personale