Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

450 - 550 €

Responsabilități

opereaza echipamentul CNC si verifica componentele produse.

opereaza echipamentul de gaurit si filetat si verifica componentele produse

măsoară și verifică piesele folosind instrumentele de măsură, conform cerințelor și specificațiilor tehnice

asigură funcționarea mașinii la performanța optimă; realizează operații de reglare, ajustare a parametrilor mașinii în vederea executării reperelor/ pieselor conform specificațiilor tehnice și standardelor de calitate

Efectuează programe simple de prelucrare

Efectuează operații de mentenanță preventivă de bază, conform planului stabilit

Se implică activ în îmbunătățirea eficienței generale a echipamentului și a calității reperelor produse

interpreteaza desene, Interpreteaza si completeaza comenzi cu instructiuni; ofera solutii la probleme simple aparute in procesul de productie

asigura curatarea de rutina echipamentul si face curatenie generala, solicita lucrari de intretinere completa.

Cerinte minime

Diploma de liceu sau echivalent.

Cunoștințe de operarea la un pupitru de comandă digital

Elemente de baza de operare calculator (este un avantaj)

Disponibilitate pentru munca fizica

  • Interviu online
  • Experienta in domeniu; Ce asteptari aveti de la noul loc de munca?