Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

OPERATOR MASINA DEBITARE MARMURA – CONSTANTA

Candidatul ideal

-Absolvent studii medii sau scoala profesionala cu profil tehnic;
-Cunostinte temeice de desen tehnic;
-Cunostinte informatice aplicate CNC;
-Experienta in lucru cu masini CNC;
-Asigurarea calitatii pentru produsele realizate conform planului ;
-Responsabilitate, seriozitate, implicare

Descrierea jobului

-Manipularea masinii de debitare;
-Manipularea,  taierea, decuparea lastrelor din travertin, marmura, granit, conform planurilor, schitelor si schemelor cu masina tip freza cu disc diamantat / freza cu abilitate CNC care actioneaza in 5 axe;
-Analizarea si procesarea desenelor si schitelor primite de la clienti;
-Asigurarea calitatii pentru produsele realizate conform planului de control.

Beneficii

Salariu foarte motivant + bonusuri si beneficii
Mediu placut de munca, echipa tanara, energica si profesionista
Posibilitati de promovare intro companie care este in dezvoltare rapida
Training si suport continuu

Descrierea companiei

PIATRA DESIGN este un brand cunoscut, marca inregistrata a societatii GARANTI PREST SRL.

Sub marca PIATRA DESIGN importam si distribuim o gama larga de produse din piatra naturala (travertin, marmura, granit, calcar, bazalt, onix, etc.), de numeroase forme si culori (cum ar fi placi dimensionate, mozaicuri pe plasa, pavele, trepte, glafuri, blaturi, lavoare, cazi, seminee, fantani, etc.), obtinute din cariere din diverse tari si regiuni ale lumii.

Detinem permanent pestemp de piatra naturala in cele 2 depozite ale noastre din Constanta.

Detinem 2 showroom-uri, decorate intr-o nota de eleganta aparte, in Constanta si Bucuresti.