Limbi vorbite

engleză

RESPONSABILITĂȚILE POSTULUI:

  1. Recepţionează mărfurile ce intră în depozit conform cu documentele de livrare și întocmește note de recepție
  2. Asigură depozitarea, curățenia, repartizarea şi ordonarea corectă a produselor din depozit
  3. Pregătește colete cu produse de expediat, conform comenzilor din sistem
  4. Respectă regulile de manipulare şi depozitare produse, conform reglementărilor în vigoare
  5. Realizează raportări, participă la inventarierea bunurilor din gestiune

CANDIDATUL IDEAL:

  1. Persoană energică, dinamică, cu abilități de relationare
  2. Atentă la detalii, ordonată și organizată
  3. Cunoștințe minime de utilizare PC (Office – Word, Excel)
  4. De preferat absolvent de studii la nivel mediu
  5. Constituie avantaj experiența de peste 1 an într-un depozit de mărfuri

BENEFICII

  1. loc de muncă stabil şi şanse reale de promovare / avansare în carieră;
  2. echipă dinamică și mediu de lucru plăcut ce oferă condiţii bune pentru desfășurarea activităţii;
  3. contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  4. pachet salarial atractiv, personalizate în funcție de atribuții și rezultate;
  5. tichete de masă și bonusuri, personalizate în funcție de atribuții și rezultate;
  6. programe și cursuri de dezvoltare personală și profesională.

SC DOLINEX SRL - Descrierea companiei

Cine suntem?

  • Distribuitor de echipamente şi accesorii pentru instalaţii termice, sanitare şi sisteme de ventilare-climatizare, cu peste 25 de ani de experienţă
  • Înfiinţată în, Dolinex, cu sediul principal în Piatră Neamţ este una dintre cele mai importante firme având ca domeniu de activitate comercializarea, proiectarea, montarea şi execuţia lucrărilor de instalaţii pentru construcţii civile şi industriale
  • Cu peste 60 de furnizori atât din România cât şi din străinătate, compania noastră şi-a consolidat un loc fruntaş în domeniul instalaţiilor termice şi sanitare

Ce am realizat?

  • Firma Dolinex include peste 30 de angajaţi distribuiţi în diferite structuri prezente în zona Moldovei
  • Ne desfăşurăm activitatea în sedii moderne cu showroom-uri, depozite, birouri şi săli de training cu o suprafaţă totală de peste mp
  • Diână în 2013 am dezvoltat o reţea de 4 magazine, 2 depozite şi un parteneriat cu peste 600 instalatori

Misiunea noastră

  • Să comercializăm produse la un înalt nivel de

Oferim:

- libertate de decizie – ne încurajăm colegii să vină cu propuneri;

- timp – avem pauze pentru prânz dar și pentru recreere;

- răbdare – organizam training-uri, oferim feedback, ascultăm;

- mentorat – colegii cu experiență sunt dispuși oricând să împărtășească din cunoștințele acumulate.

Pentru a face parte din echipa DOLINEX este important să:

- îți dorești permanent să te dezvolți, atât profesional cât și personal;

- vrei să lucrezi într-o companie orientată către performanță;

- fii creativ și ambițios;

- fii TU.

Ești de-al nostru dacă:

- atenția la detalii reprezintă unul dintre punctele tale forte;

- ai abilități de a lucra atât în echipă cât și individual;

- ai capacitatea de a lucra sub presiune;

La DOLINEX te așteaptă:

- o echipă energică, orientată către rezultat;

- noi provocări în fiecare zi, ținând în felul acesta monotonia la distanță;

- un mediu de lucru plăcut;

- transparență și autenticitate.

Pachet salarial:

- contract de muncă pe durată nedeterminată;

- tichete de masă, prime anuale de sărbători (Paște, Crăciun);

- programe și cursuri de dezvoltare personală și profesională;

Așteptăm CV-ul tău!