Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

- Experienta in relatiile cu clientii;
- Cunostinte operare calculator: Microsoft Office (Excel / Outlook);
- Experienta pe platforma Wordpress/WooCommerce este un avantaj;
- Cunostinte contabilitate primara, utilizare program de facturare;
- Limba engleza scris, citit, vorbit nivel mediu.

Descrierea jobului

- Preluare comenzi (primite telefonic, prin intermediul site-ului sau prin e-mail);
- Ambalare produse si pregatire colete;
- Intocmire AWB-uri (documente de transport);
- Intocmire facturi fiscale;
- Asistenta clienti: oferire de informatii despre produse, status comenzi, modalitati de plata, de livrare, de retur etc;
- Gestionare retururi;
- Verificare stadiu livrare colete si incasari dupa awb-uri;
- Alte activitati specifice, necesare bunei desfasurari a activitatii companiei.

Beneficii

- Salariu fix in mână 1263 lei, contract pe perioada determinata timp de 3 luni (proba), cu posibilitate de crestere la 1500 lei net in functie de performanta si de implicarea in cresterea companiei + contract perioada nederminata dupa cele 3 luni de proba.
- Program de lucru: Luni-Vineri 09:00-18:00, cu o ora pauza de masa.

Descrierea companiei

Suntem un magazin online de accesorii pentru toate gusturile care oferă o gamă largă de produse la cele mai bune prețuri. Am apărut pe piață în 2015 și până în acest moment am reușit să multumim toți clienții care ne-au ales datorită calității, diversității și prețului fără concurență al produselor comercializate.
Echipa noastră este formată din tineri ambițiosi, foarte competitivi, care sunt mereu la curent cu tendințele în modă.