Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Descriere post:

Asigura activitatile specifice de gestiune din cadrul depozitului: receptie marfa, intrari/ iesiri, cantitativ si calitativ;
Asigura activitati de receptie, manipulare, coletare, etichetare a marfii;
Responsabil cu toate activitatile implicate de expedierea marfii aferenta comenzilor: prelucrarea comenzilor, pregatirea si impachetarea coletelor, emiterea de AWB-uri, plasarea comenzilor la curieri, expedierea coletelor;
Asigura procedurile de manipulare a marfurilor si organizeaza fluxul procesului de manipulare in conformitate cu standardele stabilite de companie;
Efectueaza periodic inventarul stocurilor de marfa pe sortimente si cantitati;
Efectueaza si mentine permanent curatenia si ordinea in depozit;
Asimilarea permanenta a cunostintelor referitoare la portofoliului de produse;

Cerinte:

Studii medii;
Experienta pe un post similar (constituie un avantaj);
Cunostinte minime operare PC, in special Excel -- avantaj
Capacitate de auto-organizare si planificare, simt al responsabilitatii, viteza de reactie, corectitudine, indemanare, punctualitate;
Excelente abilitati de comunicare, seriozitate;
Spirit de echipa;

Beneficii :

Posibilitatea de a se alatura unei echipe de succes in continua crestere cu reale sanse de dezvoltare si posibilitatea de a avansa.
Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica