Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

OPERATOR LOGISTICA FMCG

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Avansat , Italiană - Avansat
Posturi disponibile
1

Candidatul ideal

- Abilitati excelente de comunicare, organizare si prioritizare;

- Abilitati de analiza si sinteza

- Limba engleza nivel avansat – scris, citit, vorbit (acest aspect va fi testat in cadrul interviului)

- Limba italiana nivel avansat – scris, citit, vorbit ( acest aspect va fi testat in cadrul interviului)

- Operare pe calculator: Microsoft Office, E-mail, Internet – nivel avansat

- Seriozitate, punctualitate, responsabilitate

- Rezistenta fizica si nervoasa fata de sarcini repetitive, putere de concentrare sporita

- Capacitate de gestionare a mai multor sarcini simultan

- Capacitate mare de adaptare la cerinte noi si invatare

Atentie la detalii

- Carnet de conducere cat. B

Descrierea jobului

- Organizeaza si contracteaza  transportul marfurilor de la furnizor la depozit;

- Intreţine baza de date a transportatorilor;

- Negociaza costul de transport;

- Intocmeste, transmite si urmareste comenzile de aprovizionare;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu motivant

- Bonusuri

- Tichete de masa

- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tânara si dinamica

- Mediu de lucru motivant