Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

550 - 600 €

Responsabilitati:

  • Asigura incarcarea si descarcarea materiei prime, a produselor finite si a ambalajelor
  • Asigura materia prima in liniile de productie
  • Transporta semifabricatele catre urmatoarele procese si produsele finite catre magazie
  • Participa la inventarele de materie prima, produse finite si ambalaje
  • Mentine, gestioneaza si actualizeaza controalele inventarului in ceea ce priveste materia prima, produsele finite si ambalajele
  • Organizeaza, asigura si mentine FIFO in magazie
  • Asigura curatenia si organizarea magaziei

Cerinte:

  • Liceu/Scoala Profesionala
  • Peste 3 ani de experienta in domeniu
  • Carnet stivuitorist
  • Bune abilitati de comunicare si organizare
  • Cunostinte calculator
  • Cunoasterea limbii Engleze constituie avantaj

Oferta:

Salariu atractiv, tichete de masa, bonusuri in functie de realizari, al 13-lea salariu