Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București; Oltenița; Popești-Leordeni; Călărași

Cerinte:
1. Experienta intr-o pozitie similara minimum 2 ani;
2. Prezinta avantaj candidatii care au experienta in industria alimentara.

Responsabilitati:

1. Supravegheaza buna functionare a procesului de productie in aria lui de responsabilitate
2. Completeaza formularele sistemului de management al calitatii cu datele de intrare / iesire ale procesului de care este direct raspunzator.
3. Mentinerea sub control a dispozitivelor de masurare si control din echipamentul de proces pe care-l supravegheaza si anuntarea sefului de schimb in cazul detectarii oricarei defectiuni.
4. Identificarea si semnalarea eventualelor neconformitati de proces precum si aplicarea actiunilor corective necesare
5. Participa la intretinerea si repararea echipamentelor de proces in aria sa de responsabilitate.
6. Punerea in aplicare a tuturor prevederilor SMC din activitatea pe care o desfasoara.
7. Asigura folosirea completa a capacitatilor de productie, utilizarea cu randament maxim a utilajelor, masinilor si instalatiilor, prevenirea si eliminarea intreruperilor sau deficientelor in functionarea acestora.

Oferta:
- transport asigurat;
- tichete de masa conform politicii interne;
- lucrul in 3 schimburi