Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Pantelimon

Operator Linie Ambalare (Barbat)

Tip oferta : Full-time
Nivel cariera: Middle-level
Descriere post : Reglare si supraveghere linie ambalare produse de curatenie

Cerinte:
• Studii medii (liceu sau scoala profesionala)
• Cunoasterea liniilor de ambalare din industria produselor de curatenie, produse lichide.

• Minime cunostinte de mecanica
• Experienta in domeniul productiei produselor de curatenie (lichide) poate constitui un avantaj;
• Experienta in domeniu-minim 3 ani.

Responsabilitati:
• Reglarea parametrilor liniei de ambalare pentru diverse tipuri de ambalaje
• Urmarirea functionarii corespunzatoare a liniei si interventia in cazul producerii diverselor dereglari
• Asigurarea atingerii parametrilor de calitate si realizarea normei zilnice;
• Alte activitati conexe

Oferta (bonusuri, beneficii)
- salariu fix
- bonuri de masa
- decontare transport
- eventuale beneficii vor fi negociate la interviul final.