Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Pitești

Se recruteaza si din

Mioveni

No+Vello Pitesti isi mareste echipa!

CANDIDATUL IDEAL:

- aspect fizic placut, ingrijit;

- bune abilitati de comunicare personala, sociabilitate;

- capacitate de lucru individual si in echipa;

- rabdare, calm, amabilitate, politete, promptitudine.

- abilitati de vanzare;

- atentie spre detalii;

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- realizarea tratamentelor cosmetice;

- utilizarea aparatelor din dotarea pentru realizarea tratamentelor specifice (operare IPL - aparat epilare definitiva);

- receptie;

- participarea la training-urile realizate de companie;

- vanzare;

Nomasvello este lider mondial in tratementele IPL.

Avem o experienta de 8 ani si peste 1200 de centre deschise in Europa, America, America Latina.

Pe piata din Romania suntem prezenti de 5 ani de zile.

Conceptul Nomasvello este dedicat sectorului frumusetii si ingrijirii personale si este axat pe epilare definitiva cu lumina intens pulsata si fotorejuvenare.

Alatura-te si tu echipei de profesionisti!