Operator introducere, validare si prelucrare date

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cautam un candidat sa lucreze intr-un mediu de lucru stabil si prietenos pentru ocuparea pozitiei de operator introducere, validare si prelucrare date. Activitatea sa va contribui substantial la succesul activitatii echipei, prin preluarea unor sarcini de natura administrativa si logistica.

Persoanele interesate de acest post trebuie sa fi urmat un curs de operator calculator.

Cerinte:

  •  Cunostinte operare PC (Excel,Word,Access)
  •  Capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor;
  •  Atentie marita la detalii;
  •  Capacitate de a analiza situatiile si de a le urmari in timp pana la rezolvare
  •  Rapiditate si acuratete in introducerea de date;
  •  Abilitati de comunicare, cooperare si spirit de echipa;
  •  Perseverenta;

Responsabilitati:

  •  Sa verifice corectitudinea documentelor primite, sa solicite completarea lor cand este necesar.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Se ofera salariu in functie de competente si performante+ bonuri de masa+ decont transport.