Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Cerințe:

  • Bune abilități de comunicare scrisă și verbală;
  • Capacitate de asimilare rapidă a cunoștințelor și de prioritizare a activităților
  • Atenție la detalii, abilitatea de a procesa informații din tabele și rapoarte
  • Responsabilitate, initiative
  • Abilități de lucru in echipă
  • Cunoștințe foarte bune de operare PC: MS Office Word, Excel, Outlook și navigare internet
  • Viteza de tastare;
  • Capacitatea de a lucra cu termene limita;
  • Ambitie, dorinta de autodepasire, orientare catre rezultate;
  • Rezistenta la stres, perseverenta;
  • Initiativa si proactivitate;
  • Cunostinte medii de utilizare Windows si Office;
  • Experienta anterioara nu este necesara, dar constituie un avantaj;
  • Cunostinte de limba engleza-nivel mediu.

Responsabilitati :

  • Receptionarea si preluarea comenzilor venite de la client;
    Introducerea comenzilor in sistem;
  • Verificarea si stabilirea detaliilor tehnice;
  • updateaza, verifica, modifica, actualizeaza produsele si informatiile aferente;
  • Verificarea datelor introduse si asigurarea corectitudinii lor
  • gestionarea unei arhive scriptice si electronice generate zilnic sau periodic conform procedurilor interne de lucru;
  • selectează şi verifică datele înainte de a le introduce în calculator;
  • preia datele de pe documentele/mediile primare şi le introduce în calculator;
  • corectează erorile întâlnite sau le raportează supervizorului direct;
  • efectuează prelucrarea primară a datelor introduse, validează și transpune datele pe suport electronic
  • verifică conformitatea datelor introduse în calculator, cu datele din documentele/ mediile primare;
  • Asigură securitatea datelor introduse, a documentelor și a suporturilor/ dispozitivelor de stocare electronică;
  • Utilizează calculatorul și echipamentele periferice și asigură buna funcţionare şi întreţinerea acestora
  • Aplică procedurile de calitate, necesare pentru îndeplinirea cu succes a activităţilor;
  • Respectă normele generale de protecţia muncii, standardele de protecţie a mediului şi normele de securitate şi sănătate în muncă și normele de prevenire și stingere a incendiilor;

 Oferta :

  • Pachet salarial motivant, corelat cu performanță;
  • Mediu de lucru prietenos, dar totodată solicitant;
  • Bonusuri lunare;
  • Posibilitate dezvoltare personală;
  • Contract de muncă individual cu toate drepturile legale ;
  • Activitatea se desfasoara in incinta A1 Business Park ( langa hipermarketul Carrefour Militari ) ;
  • Transport asigurat de la statia de metrou Pacii ( tur-retur );
  • Program in ture

Cine suntem ?

  • -   este un brand distinct de oricare altul si a fost inspirit de cele mai noi tendinte promovate de comerciantii de incaltaminte din Europa, care se diferentieaza printr-un concept denumit astfel: „ Comert in favoarea intereselor dumneavoastra".
  • - Existam pe 5 piete din Europa, de 4 ani in Romania, iar la scurt timp dupa aceea, am intrat si pe Grecia, Ungaria, Bulgaria, Polonia.
  • - Intregul stil al brandului KALAPOD se bazeaza pe nevoia clientului, avand ca reguli prioritare preturi fara concurenta, stocuri noi saptamanal,culori incitante si prietenoase, modele europene oferind produse atent selectionate din care rezulta un raport bun calitate/pret pentru fiecare produs alcatuind astfel beneficii unice adresate direct clientiilor sai.
  • - Site-ul nostru este un brand 100% romanesc care se specializează în vanzarea de încalțaminte și accesorii, gazduim un numar foarte mare de articole, acoperind o gama larga de categorii de produse.
  • - La noi poți face cumparaturi pentru intreaga familie pentru ca oferta noastra cuprinde produse pentru femei, barbați și copii descrise in detaliu și fotografiate profesional, clienții pot gasi pe site-ul nostru și sfaturi practice dar și informatii despre cele mai noi tendinte.