Operator introducere,prelucrare si validare date

operator date - arhivist

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati
- Analizează, prelucreaza, clasifica scaneaza si/sau preia datele din documentele clientilor (facturi, chitante, deconturi de cheltuieli) conform criteriilor furnizate de către superiorul direct (tara, tip de cheltuiala, suma, reguli de deductibilitate etc.)
- Foloseste in acest sens smartphone-ul si PCul furnizate de către societate
- Arhiveaza documentele procesate

Cerinte
- Minim studii medii. Preferabil studii superioare finalizate sau in curs de finalizare
- Cunoasterea cel putin a unei limbi straine de circulatie internationala la nivel mediu
- Abilitati medii de operare PC respective Excel
- Viteza si acuratete in tastare la preluarea informatiei
- Atentie la detalii
- Rezistenta la rutina
- Rezistenta la activitati repetitive
- Rezistenta la stres
- Seriozitate

Oferta (bonusuri, beneficii)
- Salariu avantajos, intre 300 si 600 EUR, in functie de performanta