Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Operator introducere, prelucrare si validare date

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Mediu
Adresa
Posturi disponibile
1

RETIM ECOLOGIC SERVICE- lider in colectarea selectivă a deșeurilor angajează:

OPERATOR INTRODUCERE, VALIDARE SI PRELUCRARE DATE

Cerințe:

  • Cunoștințe de operare PC ( Microsoft office: excel, operare in baze de date, operare in sisteme informatice);
  • Capacitate analitică și atenție la detalii;
  • Persoană organizată, riguroasă, capabilă sa-și organizeze munca, proactivă.

Responsabilități principale:

  • Selectează și verifică datele înainte de a le introduce în sistem;
  • Corectează erorile întâlnite sau le raportează superiorului direct;
  • Efectuează prelucrarea primară a datelor introduse;
  • Salvează periodic și în situații critice datele introduse și păstrează copii de siguranță ale datelor salvate;
  • Restaurează datele salvate și îi ajută pe utilizatori să își recupereze informațiile;
  • Asigură buna funcționare și întreținerea echipamentelor cu care lucrează.

Beneficii:

  • salariu fix + tichete de masă + al-13-lea salariu;
  • training-uri de pregătire;