Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

- Cunostinte de operare calculator si introducere date (excel, word)
- Organizare, gandire analitica
- Reprezinta avantaj cunostintele de operare a unei platforme online
- Google iti este prieten si browsing-ul face parte din viata ta de zi cu zi
- Seriozitate si stabilitate profesionala
- Deschis/a spre invatare si usoara asimilare a informatiilor
- Cunostinte de limba engleza

Descrierea jobului

- Pregatirea informatiilor pentru a fi introduse in baza de date

- Traduceri engleza - romana
- Adaugarea de produse noi in platforma conform cu instructiunile trasate anterior
- Verificare si/sau ajustare imagini
- Intretinere si actualizare periodica a datelor din platforma

Se lucreaza full time la sediul nostru din Bucuresti,  de luni pana vineri 9-17:30
Salariul este stabilit in urma interviului. Orice experienta anterioara in domeniul online sau introducerea datelor constituie un avantaj.

Descrierea companiei

Wood Expert este o companie ce activeaza din 2005 în domeniul echipamentelor profesionale destinate prelucrarii lemnului, avand personal cu experienta atat pe partea de  vanzari, consiliere tehnica, proiectare linii tehnologice, fluxuri de productie, cat si în ceea ce priveste service-ul.

Echipa Wood Expert este formata în prezent din peste 20 membri, din care 6 pe parte comerciala, fiecare avand o zona geografica bine definita pentru a gestiona cat mai eficient cerintele din fiecare regiune, si 8 ingineri de service cu înalta calificare, cu vechime si experienta în domeniul masinilor de prelucrare lemn, cu care în prezent acoperim necesarul de interventii în garantie si post garantie pentru echipamentele livrate, dar si montajele  si punerile în functiune pentru utilajele si liniile tehnologice complexe, Wood Expert fiind acreditata ISO, ISO, OHSAS, precum si IS