Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș; 65 Strada Tudor Vladimirescu, Târgu Mureș

LOCATIA JOBULUI ESTE IN TARGU MURES

Cerințe:

Abilitate de a lucra independent şi în echipă;
Persoană ordonată şi organizată, tastare rapidă .
Abilitate de a învăţa lucruri noi într-un interval scurt de timp
Abilitate foarte bună de comunicare;
Atentie distributiva, atentie la detalii, spontaneitate
Cunostinte de operare calculator (Windows, MS Office)

Descrierea jobului
Colectarea de date online, prelucrarea lor si integrarea ulterioara in baza de date
Menținerea relației cu clientii prin e-mail și telefon;
Gestionarea si actualizarea bazei de date;

Oferim
Mediu de lucru tanar, dinamic, prietenos
Posibilitatea de a lucra intr-un ambient placut
Accesibilitate maxima la locul de munca, biroul fiind pozitionat central

Daca stii si o limba straina ( germana, maghiara ) este si mai bine.

Nu este necesara experienta, te formam noi!

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, tot ceea ce trebuie sa faci este sa ne trimiti cv-ul!

Asteptam sa te cunoastem!