Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

DESCRIEREA POSTULUI:

Firma de telecomunicatii, cu sediul in Bucuresti, angajeaza:

Asistent Departament Tehnic/Specialist documentatie studii

CERINTE SPECIFICE:

Absolvent Studii Tehnice - conditie obligatorie!

  • Cunostinte operare PC (excel nivel avansat).
  • Capacitatea de a lucra in echipa.
  • Foarte buna capacitate de planificare, organizare si sinteza.
  • Excelente abilitati de negociere.
  • Rigurozitate si atentie pentru detalii.
  • Experienta echipamente telecomunicatii reprezinta un avantaj

ACTIVITATI SPECIFICE

  • Actualizarea bazelor de date, intocmirea si centralizarea situatiilor interne, saptamanal si lunar.
  • Realizarea devizelor pentru lucrari.
  • Urmarirea lucrarilor in curs de desfasurare, escaladarea problemelor catre celelalte departamente implicate.
  • Receptionarea documentatiilor de licitatii/ofertare.
  • Analizarea cererilor de oferta conform proiectului si verificarea documentatiei.
  • Analizarea documentelor si datelor de intrare (cererea de oferta, proiectul, caietele de sarcini etc.).
  • Intocmirea ofertelor tehnico-economice in conformitate cu cerintele documentatiei primite.
  • Participarea la intocmirea dosarelor pentru licitatii.

OFERTA include:

  • Salariul si tichete de masa.
  • Decontare transport in comun.
  • Asigurare medicala.

  • Interviu online
  • Care este cea mai complicata operatiune pe care ati facut-o, in excel?
  • Ce asteptari salariale aveti?
  • De ce ati ales sa urmati cursurile unei facultati tehnice?