Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș; Cluj-Napoca; Ploiești; Giurgiu; București

RECRUTAM OPERATORI DE INTERVIU PE TEREN in judetele:

Arges, Arad, Bacau, Bihor, Bistrita-Nasaud, Botosani, Brasov, BUCURESTI, Calarasi, Caras-Severin, Cluj Napoca, Dambovita,Dolj, Giurgiu, Gorj, Harghita, Ialomita,Iasi, Maramures, Mehedinti, Mures, Neamt, Olt, Prahova,Satu Mare, Suceava, Teleorman, Timis, Valcea, Vaslui, Vrancea.

Operatorul de interviu are ca atribuții culegerea datelor din teren cu ajutorul chestionarelor. Intervieveaza persoane pe diferite teme. Chestionarele sunt in format electronic. Fiecare operator va completa chestionarul pe o tableta, pe care o v-a primi de la noi. Acestea se vor completa la domiciliul respondentilor sau in locatii prestabilite.

Cerinte:
- Seriozitate, perseverenta, responsabilitate;
- Minim studii medii;
- Cunoștințe elementare de operare PC;
- Capacitatea de a lucra cu termene limita;
- Disponibilitate pentru muncă de teren minim 4 ore/zi;
- Persoane sociabile cu excelente abilitati de comunicare si putere de convingere;
- Experienta in lucrul cu oamenii reprezinta un avantaj.

Responsabilitati:
- completarea chestionarelor cu respectarea metodologiei fiecarui studiu in parte;
- raportarea periodica a activitatii desfasurate;

Beneficii:
- Plata se face la chestionar; în funcție de numarul chestionarelor completate;
- Se acorda bonusuri pentru performanță, fidelitate, acuratețe, implicare;
- Program de lucru flexibil, pe care vi-l decideti singur in functie de disponibiliatea dumneavoastra;
- Posibilitatea colaborarii pe o perioada nedeterminată cu o companie serioasa;
- Nu exista limita de varsta;
- Posibilitatea de promovare in cadrul companiei

Descrierea companiei
KANTAR TNS, fondata in anul 1993, este una din principalele agenţii de cercetare de piaţă din Româ prezent, KANTAR TNS ofera servicii complete de cercetare si este una dintre cele mai puternice si mai avansate din punct de vedere tehnologic agentii de cercetare a pietei din TNS este acela de a oferi rezultate pe baza carora se poate construi o strategie, astfel incat clientii sa adopte masurile corespunzatoare pentru a-si imbunatatii imaginea si perceptia publica, sa isi creasca vanzarile, sa consolideze loialitatea clientilor, sa sprijine marcile in mod eficient si sa creasca randamentul investitiilor.
KANTAR TNS este membru ESOMAR, garantand astfel sustinerea celor mai inalte standarde profesionale si etice.

  • Interviu online
  • De cand ati putea incepe colaborarea?
  • Ce v-a determinat sa aplicati pentru o munca de teren?
  • Ati mai lucrat in domeniu?