Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București; Târgu Mureș; Ploiești; Sibiu; Oradea

Salariu brut pe luna

100 - 500 €

Operatorul de interviu are ca activitate efectuarea cercetarilor de teren pentru studiile si proiectele realizate de catre Ipsos SRL.

Descrierea jobului:

 - Realizarea de interviuri/sondaje de opinie la domiciliul persoanelor intervievate;

 - Completarea chestionarelor se realizeaza pe tableta sau laptop si au ca tematica consumul de produse sau servicii.

Cerinte

- Disponibilitate de timp in medie 2-4 ore/ pe zi;
- Seriozitate, perseverenta;
- Bune abilitati de comunicare;
- Experienta anterioara in activitati de sondare a opiniei publice si posibilitatea colaborarii in baza unui contract PFA reprezinta un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Posibilitatea de a desfasura activitati cu program flexibil care va vor aduce un venit suplimentar;
- Recompensarea financiara in functie de proiectele realizate in baza unui contract individual de munca;
- Training de specialitate la inceputul proiectului;

- Interactiune cu o echipa tanara si dinamica.