Acest job nu mai este activ.

OPERATOR INJECTIE / ASAMBLARE MASE PLASTICE

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

600 €

Candidatul ideal

• Studii medii, disponibilitate de a lucra in schimburi ;
• Seriozitate ;
• Meticulozitate ;
• Capacitate de a lucra in echipă;
• Capacitatea de asumare a responsabilitatilor ;
• Experienţa in cadrul unei companii de producţie constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Salariu competitiv, mediu de lucru profesional, respect şi aprecierea muncii depuse, bonuri de masa si asigurarea transportului.
Salariul este de:
ron brutron in mana) la care se adauga urmatoarele beneficii extrasalariale:
- premiu de weekend incepand de la 418 ron,
- premiu de prezenta 178 ron,
- spor de noapte,
- tichete de masa, valoarea unui tichet fiind de ron,
- transport asigurat,
- contract de munca pe perioada nedeterminata.

Descrierea companiei

INTERPART PRODUCTION -
Companie romano-elvetiana care activeaza in industria de mase plastice, matriterie si montaj si care produce 70% pentru industria automotiva europeana,
- peste 200 de angajati,
- toti clientii companiei sunt clienti multinationali,
- firma este certificata ISO TSstandard international pentru furnizorii din industria automotiva,
- firma creste de la an la an cu cel putin 20% dublandu-si afacerile un ultimii 3 ani,
-firma este utilata foarte modern cu tehnologie noua in proportie de 80 % din Germania,
-firma urmareste cultura germana si se dezvolta foarte mult si prin interactiunea intensa cu partenerii sai de cultura elvetiana germana dar si americana.