Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Intrarea Binelui, București

Autoeco cauta coleg pentru locatia din Berceni, Intr. Binelui.

Candidatul ideal:

- Studii medii;
- Minim 2 ani experienta intr-un post similar;

- Bune cunostinte de operare programe de identificare piese auto;
- Experienta in lucrul cu clientii;
- Cunostinte de operare a MS Office;
- Abilitati excelente de comunicare si convingere;

Descrierea jobului:

- Preluarea solicitarilor clientilor si identificarea reperelor de piese auto în programe specializate;
- Comunicarea telefonica a ofertelor de piese auto.

Beneficii:
- Mediu de lucru placut, intr-o echipa dinamica, tanara si in plina dezvoltare;
- Salarizare motivanta.

Descrierea companiei

AutoEco este un magazin online de piese auto complet, cu milioane de produse, si un service auto cu angajati profesionisti si dotat cu aparatura moderna.
Echipa AutoEco si-a luat angajamentul sa dezvolte continuu magazinul auto online pentru ca alegerea si cumpararea produselor auto sa se realizeze cat mai eficient.
Pentru mai multe detalii, vizitati site-ul nostru .