Adresa/ adresele jobului

București

Cautam un coleg serios, organizat si cu initiativa pentru a administra un punct de lucru al magazinului online

Esti potrivit pentru noi daca ai:

  • atitudine pozitiva, esti calm si rabdator
  • experienta in relatiile directe cu clientii (callcenter sau/si vanzari)
  • cunostinte medii de utilizare a programelor Photoshop, Office Excel, Office Word
  • experienta de lucru cu platforme eCommerce (WooCommerge, OpenCart, etc)
  • capacitate de organizare a timpului si a sarcinilor de munca
  • esti pasionat de apa si ai cunostinte generale de modalitatile de filtrare existente

Mare parte din responsabilitatile tale vor fi:

  • Procesarea si monitorizarea comenzilor online, din showroom si telefonice
  • Pregatirea si expedierea coletelor prin firmele de curierat
  • Vei oferi suport clientilor in showroom, telefonic, pe email si chat
  • Introduce si actualizeaza continutul din magazinului online (gama restransa de produse)
  • Gestionezi stocul de produse si colaborezi cu furnizorii.

Beneficiile pe care ti le oferim:

  • Salariu motivant direct proportional cu experienta
  • Comision din vanzarile realizate
  • Program de lucru foarte flexibil
  • Mediu de lucru placut si accesibil
  • Potential de dezvoltare personala

FILTRO – – este un magazin online dedicat sistemelor de filtrare a apei potabile. Comercializam toate tipurile de sisteme de filtrare (mecanice si automate) atat pentru uz casnic, cat si pentru uz comercial. Asiguram clientilor nostri un suport tehnic de exceptie si ne axam exclusiv pe nevoile lor.