Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/ adresele jobului

Întorsura Buzăului

Se recruteaza si din

Brașov, Miercurea Ciuc, Sfântu Gheorghe, Gheorgheni, Covasna, Întorsura Buzăului, Prejmer, Teliu, Baraolt, Ozun, Vama Buzăului, Lunca Câlnicului, Comuna Siriu

Cerinte:
- Experienta in prelucrarea lemnului sau intr-o pozitie similara constituie un avantaj;
- Bune abilitati de a intelege materiale tehnice/schema de debitare sau plan de productie conform indicatiilor primite;
- Studii medii (liceul);
- Limba Italiana sau engleza constituie un avantaj.

Responsabilitati:

- Debitarea de busteni de fag - Utilaj de debitare - Panglica Verticala - Bongioanni SNT 1600;
- Intretinerea si mentenanta utiliajului;
- Ascutirea si tensionarea panzelor;
- Verificarea tehnica a parametrilor utilajului conform planului zilnic/saptamana/lunar.

 Beneficii:

- Programul de lucru : L-V 07:00 - 15:30;
- Salariu atractiv, bonuri de masa si bonus in functie de performanta;

- Posibilitati de dezvoltare si specializare in domeniul prelucrarii primare a lemnului;

- Plata orelor suplimentare.