Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Cerinte:
- Cunostinte de desen tehnic;
- Experienta de lucru pe masini de prelucrare CNC cu limbaj de programare Fanuc, Siemens;
- Experienta in productie de unicate, avantaj in domeniul prelucrarilor mecanice prin aschiere;
- Persoana responsabila, organizata

Responsabilitati:
- Operare pe masini CNC - frezare;
- Reglarea utilajului;
- Pregatirea si masurarea sculelor din fisa de program;
- Verificarea documentatiei de lansare a produsului;
- Rularea programelor CNC pe masini si executia reperelor conform desenelor tehnice;
- Verificarea pieselor in raport cu cerintele si specificatiile de executie

Beneficii :
- Salariul motivant corelat cu nivelul de experienta;
- Bonusuri de performanta, in functie de realizari;
- Tichete de masa;
- Decontarea cheltuielilor de transport (pentru persoanele din afara Brasovului)

*Clientul nostru este o companie specializata in domeniul prelucrarilor mecanice prin aschiere.