Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 650 €

Candidatul ideal este:

- organizat si creativ;
- responsabil si punctual;
- pasionat de fotografie;
- team player;
- dornic sa asimileze informatii noi;
- cunoscator al utilizarii temeinice a calculatorului;
- utilizator al programului Adobe Photoshop la un nivel mediu si/sau al suitei Corel (Draw & Photo Paint);

Descrierea jobului

Avem nevoie de tine pentru magazinul nostru din Piata Vasile Milea, Pitesti !

Descrierea Job-ului si Responsabilitatile din cadrul acestuia:
- comercializarea produselor din magazin ( rame, albume, photobook-uri, produse personalizate, servicii fotografice evenimente);
- preluarea, prelucrarea si printarea pe laborator fotografic FujiFilm a fotografiilor de la client;
- retusarea de fotografii deteriorate;
- descarcarea si prelucrarea comenzilor venite din mediul online ( e-mail, facebook, whatsapp );
- prelucrarea fotografiilor de scoli si gradinite;

Iti vom explica si arata practic tot ceea ce implica postul si te vom sustine in a deveni mai bun si mai eficient! Totul depinde de tine si de cat doresti sa inveti !

Oferim:
- Un loc de munca intr-o firma in continuua dezvoltare;
- Mediu de munca in care poti invata si te poti dezvolta profesional;
- Salariu motivant in functie de implicare, performanta si experienta.

CVurile pot fi depuse si la punctul nostru de lucru din Piata Vasile Milea, Bloc Mobilux, Parter ! sau pe facebook la