Acest job nu mai este activ.

Operator facturare Reprezentanța București-Otopeni

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

14 Strada Avram Iancu, Otopeni

Responsabilități:

- Preia dispoziţiile de livrare şi efectuează verificările necesare conform procedurilor interne stabilite
- Informează asupra tuturor necomformităţilor constatate în procesul de întocmire a facturilor şi avizelor
- Întocmeşte documentele de vânzare corespunzător dispoziţiilor de livrare şi efectuează predarea acestora către compartimentul de livrări, conform procedurilor interne
- Verifică corespondenţa cantitativă între documentul fizic de însoţire a mărfii şi sistemul Charisma
- Întocmeşte factura fiscală corespunzător cantităţilor fizice pregătite în dispoziţia de livrare

Cerinte:

- Studii medii/superioare
- Experiență într-o poziție similară constituie avantaj
- Persoană operativă, organizată,

Ofertă:

- Pachet salarial avantajos

- Mediu de lucru profesionist

- Condiții bune de dezvoltare profesională

DAW BENȚA ROMÂNIA
Partener al grupului DAW Germania
CAPAROL, CAPATECT, DISBON, ALPINA