Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Craiova

Datorita dezvoltarii constante a activitatii, TCS Forwarding cauta, pentru punctul de lucru din Craiova, persoane interesate inceapa o cariera in domeniul transporturilor internationale, pentru ocuparea a 2 posturi de operator facturare & recuperare creanțe.

Experienta anterioara nu este necesara.

Cerinte:

- Studii medii/superioare;

- Obligatoriu cunostinte de limba engleza la nivel mediu - avansat;

- Cunostinte generale de lucru cu calculatorul;

- Persoana organizata, comunicativa, rezistenta la stres si capabila sa lucreze in echipa;

- Abilitatea de a lucra cu termene limita;

- Domiciliu stabil in Craiova.

Responsabilitati:

- Emiterea facturilor conform specificatiilor fiecarui client si a comenzilor de transport;

- Transmiterea facturilor si documentelor de transport catre clienti;

- Urmarirea incasarilor de la clientii externi si interni;

- Completarea informatiilor necesare in baza de date;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Formarea inițială și, ulterior, dezvoltarea competențelor profesionale;

- Loc de munca stabil, pe termen lung, intr-un colectiv tanar si dinamic,

- Perspectiva reala de avansare in functie de rezultatele acumulate;

- Cresterea progresiva sau sub forma de bonusuri a remuneratiei lunare in functie de rezultate si de cresterea activitatii firmei.