Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Salariu brut pe luna

600 - 650 €

Candidatul ideal

Cerinte:
- Studii economice superioare (universitare/ postuniversitare) finalizate / in curs de finalizare;
- Experienta minim 6 luni in operare PC – reprezinta un avantaj;
- Excelenta operare PC (Office, Excel);
- Deprinderea de a lucra si de a respecta termenele limita de raportare;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa, organizare si proactivitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Operarea in sistemul contabil de gestiune implementat in companie;
- Inregistrarea corecta a facturilor venite de la furnizori;
- Verificarea corectitudinii postarilor anterioare;
- Arhivarea facturilor venite de la furnizori;
- Comunicarea eficienta cu colegii din departamentul contabilitate in vederea inregistrarii documentelor financiar-contabile.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Posibilitatea de a promova ca si contabil junior in cadul echipei Flanco.

Flanco Retail SA colecteaza si proceseaza datele dvs personale, in conformitate cu prevederile legale in materie de prelucrare a datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date. Detalii suplimentare precum si eventuale actualizari privind protectia datelor dumneavoastra – puteti gasiti pe pagina web a companiei  Flanco – sectiunea Protectia Datelor